Sprawdź możliwości przyczep specjalistycznych.

Nasze przedsiębiorstwo od lat profesjonalizuje się w robieniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z pełnowartościowej gatunkowości tworzyw. Zatroszczyliśmy się o minimalne niuansiki. Burty naszych przyczep są aluminiowe, jednakże, powierzchnia transportowa przyczepy została rozplanowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym oprócz tego, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są urzeczywistniane z chwalebnej marki blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej albo kombinacji płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Prócz tego, w każdej z przyczep są osadzone klamerki ładunkowe, tak aby w komunikatywny środek było można odtransportowywać jakikolwik gatunków surowców.

Na niezwykłe zlecenia kładziemy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest wyekwipowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu sposobowi nasze przyczepy mogą paralelnie służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej kontroferty rekomendujemy przyczepę uchylną, obejmującą system siłownika hydraulicznego, wówczas przyczepa może służyć jako laweta do translokowania środków lokomochi, też do transportu jakichkolwiek aparatów specjalistycznego pożytku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowatorską ofertą i skorzystania z promocji.