Marka Hörmann

Firma Hörmann od lat pasjonuje się dyscypliną Hörmann a także jest najdoskonalszym wytwórcą bram, drzwi, ościeżnic a także napędów. Spółka Hörmann jest spółką rodzinną działającą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie najdoskonalszych środków oraz najdoskonalszej jakości artykułów.

Grupa Hörmann jest kierowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa centrala marki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym punkcie poza sekretariatami siedziby, znajdują się także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka ma cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie marka zatrudnia w nich ponad stu wysoko wyuczonych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć wspólników handlowych na terenie całego państwa. Gwarantuje ona błyskawiczny i fachowy serwis jak też poświadcza odpowiednią, umiejętną obsługę klienta.