Remont kuchni naszych marzeń

Jak wykonać remont kuchni niedrogo i trendy.

Tej wiosny kusi mojego męża restauracja kuchni w letnim miejscu. Domostwo wznosiłam mnóstwo lat temu, stąd wszystko w tym domu już zdążyło się zepsuć i nadaje się do remontu, ale zdecydowałam napocząć od remontu kuchni, i w następnej kolejności remont łazienki. Kuchnia w pierwszym rzucie, jako, że atoli w w tym miejscu zużywam bardzo dużo godzin. Kuchnia jest łączona z jadalnią i kochani goście zamiast gościć w saloniku chodzą ze mną do kuchni i właśnie w tym miejscu przyjmuję w końcu gości.

Czyli nie tylko, iż pędzę w kuchni ogromnie godzin, to jeszcze powinno to okazać się pomieszczenie ładne.

Wymyśliłam, iż podmienię zlewozmywak na nowoczesny, baterię nad nim i zwłaszcza dam inne umeblowanie, i wespół z zlewem sprzęt do mycia garnków i piec do gotowania oraz zamrażarkę wbudowane w zestaw mebli kuchennych. Toteż będzie to przebudowa całkowita naszej kuchni, która osiągnie tym sposobem generalnie nowy portret. Nabyłam zabudowę w kolorach brązowych i beżowych, lecz płytki nad zlewem i na podłodze będą granatowo-czerwone.

Zacząć remont musi się od wybrania umeblowania, dlatego, że na meble często się wyczekuje, a potem można będzie napocząć przyklejanie kafli na ziemi i nad blatem roboczym oraz dekorowanie ścian. Po szlifowaniu i malowaniu zabierze się do roboty facet od mebli a po jego robocie kuchnia okaże się bez reszty nieznana Wyłącznym defektem stanie się to, że jadalnia koło tej nieznanej kuchence może wyglądać wyraźnie nie najlepiej i w następnej kolejności będę musiała przeistoczyć także jej aranżację.